patronat

NAWIGACJA

Patronat Honorowy
Minister Edukacji Narodowej

Ministerstwo Cyfryzacji

Mazowieckie Kurator Oświaty

Marszałek Województwa Mazowieckiego

Wojewoda Mazowiecki

Prezydent Miasta Radomia

Rada Miejska w Radomiu

Polskie Towarzystwo Informtyczne

Oťrodek Rozwoju Edukacji


Patronat
Siła W Innowacji

Fundacja Media30

Edukacja Na Nowo

Ogˇlnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli


Patronat Medialny
Radio PLUS Radom

Uczę Nowocześnie

Głos Nauczycielski

Dami24

Echo Dnia

ZEBRRA TV

Radio Rekord

Co Za Dzie˝

7 Dni

TIK w Edukacji

Linux Magazine


Uczestnicy zakwalifikowani

Lista zakwalifikowanych uczestników:

L.p.Nazwisko i imięMiejscowośćWojewództwoNocleg
1Orczykowski JarosławGózdmazowieckienie
2Nowocień ZenonRadommazowieckienie
3Gierek ŁukaszRadommazowieckienie
4Czarnecki MichałRadommazowieckienie
5Świtas Maciej Radommazowieckienie
6Rudnicki ArturRadommazowieckienie
7Wolski PawełRadommazowieckienie
8Skrok MarekRadommazowieckienie
9Zielińska EdytaRadommazowieckienie
10Głuch BarbaraRadommazowieckienie
11Pakosz TomaszRadommazowieckienie
12Utkowski MariuszWierzbicamazowieckienie
13Czerwonka MarcinRadommazowieckienie
14Pietrzyk RafałRadommazowieckienie
15MAGNOWSKI TOMASZRadommazowieckienie
16Banach DariuszRadommazowieckienie
17Grabowska KatarzynaRadommazowieckienie
18Szeliga AgnieszkaPionkimazowieckienie
19Mosionek DorotaRadommazowieckienie
20Krześniak LidiaKozienicemazowieckienie
21Wołczyński MichałRadommazowieckienie
22Kwalińska AnetaRadommazowieckienie
23Machalski TomaszGrójecmazowieckiepiątek-niedziela
24Antkowiak KarolinaGostyńwielkopolskieczwartek-niedziela
25Grochowska-Tomasik IzaWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
26Muszyński WitoldŁęcznalubelskiepiątek-niedziela
27Faber PiotrLipskomazowieckienie
28Stodulski PiotrRadommazowieckienie
29Białowąs EwaSiedlcemazowieckiepiątek-niedziela
30Patoleta GrażynaSiedlcemazowieckiepiątek-niedziela
31Ślemp SebastianCzęstochowaśląskieczwartek-niedziela
32Radosz ŁukaszCzęstochowaśląskieczwartek-niedziela
33Byzdra SylwesterKurówlubelskiepiątek-niedziela
34Kowalczyk MarcinCzęstochowaśląskieczwartek-niedziela
35Kowalewski PiotrSopotpomorskieczwartek-niedziela
36Kozioł DariuszSiedlcemazowieckieczwartek-niedziela
37Mazurek MaciejSiedlcemazowieckiepiątek-niedziela
38Antczak KrzysztofSochaczewmazowieckieczwartek-niedziela
39Padło BolesławWąwolnicalubelskieczwartek-niedziela
40Kwiecień KatarzynaRadommazowieckienie
41KOŃ JERZYWROCŁAWdolnośląskieczwartek-niedziela
42Wólczyńska DorotaRadommazowieckienie
43Gałajda AgnieszkaWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
44Poźniak AnnaŁukówlubelskiepiątek-niedziela
45Gołębiowska MagdalenaWierzbicamazowieckienie
46PUDEŁEK ANNAŁUKÓWlubelskiepiątek-niedziela
47Gucwa ElżbietaBielsko-Białaśląskiepiątek-niedziela
48Miturska AnnaRadommazowieckienie
49Broszkiewicz AndrzejRadomskołódzkiepiątek-niedziela
50Piesio AndrzejBobrownikilubelskieczwartek-niedziela
51Szczepańska-Pałka EdytaRadommazowieckienie
52Poświatowska SabinaPuławylubelskiepiątek-niedziela
53Wójtowicz ElżbietaRadommazowieckienie
54Krzywonos JacekJabłonnamazowieckienie
55Domański RobertRudkiświętokrzyskiepiątek-niedziela
56Orłowska AgnieszkaRadomskołódzkiepiątek-niedziela
57Dratwiński MirosławRadomskołódzkiepiątek-niedziela
58Żelazowska BarbaraRadommazowieckienie
59Depa DorotaGłogów Młp.podkarpackiepiątek-niedziela
60Pabich IwonaWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
61Iwańczyk TomaszRadzanówmazowieckienie
62Rzepecki IgnacySandomierzświętokrzyskiepiątek-niedziela
63Oszust JarosławWysokielubelskieczwartek-niedziela
64Bazydło DariuszKnurówśląskieczwartek-niedziela
65Wójcik MichałLipskomazowieckiepiątek-niedziela
66Pałczyńska GrażynaRadommazowieckienie
67Szaciłło JarosławWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
68Błędowski RafałRadommazowieckienie
69Król AgnieszkaRadommazowieckienie
70Mortka MirosławRadommazowieckienie
71Szczęsny PawełRadommazowieckienie
72Szymczak AndrzejWarszawamazowieckieczwartek-niedziela
73Jackowiak MikoLajGostyńwielkopolskieczwartek-niedziela
74Oracz BeataRadommazowieckienie
75Siara MarzenaRadommazowieckienie
76Dwornik JustynaRadommazowieckienie
77Przepiórka JacekRadommazowieckienie
78Majkusiak HalinaRadommazowieckienie
79Pajurek GrzegorzKurówlubelskiepiątek-niedziela
80Adameczek OlgaRadommazowieckienie
81Sałuda NorbertRadommazowieckienie
82Sawicka DanutaRadommazowieckienie
83Arcimowicz IwonaMińsk Mazowieckimazowieckiepiątek-niedziela
84Chromiński IreneuszSiedlcemazowieckiepiątek-niedziela
85Paja MirosławNowa Pogorzelmazowieckiepiątek-niedziela
86Wojtowicz AndrzejSiedlcemazowieckienie
87Domagała PawełChmielewmazowieckiepiątek-niedziela
88Szymanowska UrszulaWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
89Wiszowaty TadeuszCegłówmazowieckiepiątek-niedziela
90PYSIAK DOROTAWARKAmazowieckienie
91Marek PiotrGłogów Małopolskipodkarpackiepiątek-niedziela
92Chmielewska-Ziolo MonikaRadommazowieckienie
93Podsiadło MonikaRadommazowieckienie
94Narożnik JoannaRadommazowieckienie
95Kania MagdalenaRadommazowieckienie
96Kaczmarczyk IngaRadommazowieckienie
97Szymańska-Chłosta AgnieszkaRadommazowieckienie
98Chłosta Adam JacekPrzytykmazowieckienie
99Grzegorek LidiaWarkamazowieckiepiątek-niedziela
100Cwienczek EwaRadomskołódzkiepiątek-niedziela
101Rymarek MarcinRadomskołódzkiepiątek-niedziela
102Tuzinek JacekRadommazowieckienie
103Wysocka MartaKoninwielkopolskienie
104Siczek UrszulaRadommazowieckienie
105Ługowska DorotaRadommazowieckienie
106Rozińska Jolanta MartaRadommazowieckienie
107Snarska JustynaRadommazowieckienie
108Gutkowska GretaRadommazowieckienie
109Maj MagdalenaRadommazowieckienie
110Kwiatkowska JolantaRadommazowieckienie
111Chodowicz IlonaRadommazowieckienie
112Sterkowski JerzyWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
113Michalczyk MieczysławMińsk Mazowieckimazowieckiepiątek-niedziela
114Szydłowski Tadeusz Lublinlubelskiepiątek-niedziela
115Szeliga MarzenaJedlnia Leniskomazowieckienie
116Gowin MałgorzataWarkamazowieckiepiątek-niedziela
117Dębski WojciechRadommazowieckienie
118Sobieraj Bożena JadwigaWarkamazowieckiepiątek-niedziela
119Skrok OlgaRadommazowieckienie
120Myrcha AgnieszkaSiedlcemazowieckiepiątek-niedziela
121Kazanowska AnnaDzierzkowicelubelskiepiątek-niedziela
122Wróbel WojciechKętrzynwarmińsko mazurskienie
123Sobieszek ElżbietaKutnołódzkiepiątek-niedziela
124Wróbel JanuszTychyśląskieczwartek-niedziela
125Karpezo MałgorzataWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
126Kasprzyk - Mazgajczyk HalinaRadommazowieckienie
127Małek EdytaRadommazowieckienie
128Siciarz RafałRadommazowieckienie
129Aparta LidiaŁódźłódzkiepiątek-niedziela
130Strojny WojciechWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
131Tąder KingaRadomiumazowieckienie
132Tąder AdrianRadommazowieckienie
133Probola MilenaŚwilczapodkarpackiepiątek-niedziela
134Nowak SławomirAndrychówmałopolskieczwartek-niedziela
135Kopiński BartłomiejRadommazowieckienie
136Szałek MonikaWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
137Chmielewska RenataDobieszynmazowieckienie
138Zając Edyta AgnieszkaRadommazowieckienie
139Boniecka BarbaraRadommazowieckienie
140Paczek MarzenaRadommazowieckienie
141Gnojewska AnetaRadommazowieckienie
142Rusinowska Marzanna Kowalamazowieckienie
143Majchrzak JoannaRadommazowieckienie
144Socha AgnieszkaRadommazowieckienie
145Chlibiuk RenataRadommazowieckienie
146Wilkanowicz KatarzynaJedlińskmazowieckienie
147Szczerba NataliaWyszkówmazowieckienie
148Sambor AnitaRadommazowieckienie
149Czubak MonikaRadommazowieckienie
150Kaniewska IzabelaRadommazowieckienie
151Puchalska SylwiaGózdmazowieckienie
152Dec Jacek Garbówlubelskiepiątek-niedziela
153Bębenek AgnieszkaWolanówmazowieckienie
154Bartkiewicz Elżbieta Radommazowieckienie
155Wiglusz-Zięba AgnieszkaRzeszówpodkarpackiepiątek-niedziela
156Krakowiak JoannaRadommazowieckienie
157Krawisz MarcinPruszcz Gdańskipomorskieczwartek-niedziela
158Czerwonka KarolinaRadommazowieckienie
159Pskit MonikaRadommazowieckienie
160Rychlicka Anna Radommazowieckienie
161Zgrzebniak KarinaRadommazowieckienie
162Drabik Ewa Radom mazowieckienie
163Gumola GrażynaPrzytykmazowieckienie
164Kmiotek TomaszMakowiecmazowieckienie
165Kołodziejska AnnaJedlińskmazowieckienie
166Lesisz LidiaRadommazowieckienie
167Zielińska AnettaRadommazowieckienie
168Sołtysiuk - Kruś MagdalenaSiedlcemazowieckiepiątek-niedziela
169Sompolski Zbigniew Ruski Bród mazowieckienie
170Piorun AnetaRadommazowieckienie
171Trzebińska SylwiaRadommazowieckienie
172Staśkiewicz AnnaMikołajkiwarmińsko mazurskiepiątek-niedziela
173Sitek MarekMińsk Mazowieckimazowieckiepiątek-niedziela
174Markiewicz BeataRadommazowieckienie
175Page KatarzynaRadommazowieckienie
176Celuch RobertIłżamazowieckienie
177Antoniak AndrzejRadomskołódzkiepiątek-niedziela
178Piotrowska EwaLublinlubelskiepiątek-niedziela
179Sakowicz AndrzejOstrów Mazowieckamazowieckiepiątek-niedziela
180Rządkowski JacekWilkówlubelskiepiątek-niedziela
181Iwanicka IwonaSkierniewicełódzkieczwartek-niedziela
182Kowalczyk EwaSiedlcemazowieckiepiątek-niedziela
183Bernat BeataRadommazowieckienie
184Staniszewska-Tudruj PaulinaGrodzisk Mazowieckimazowieckiepiątek-niedziela
185Nowak Dariusz Radommazowieckienie
186Szczęsna DorotaRadommazowieckienie
187FRĄCKOWIAK MONIKAGnieznowielkopolskienie
188Młynik IwonaDzierzkowicelubelskiepiątek-niedziela
189Michałowski GrzegorzKraśniklubelskienie
190Czapla BożenaJedlińskmazowieckienie
191Żytnicki DariuszRadommazowieckienie
192Dyła AngelikaRadomskołódzkiepiątek-niedziela
193Basa MałgorzataRadommazowieckienie
194Fortuna KrzysztofStary Jarosławzachodniopomorskienie
195Lipiec MarekRadommazowieckienie
196Malmon-Tomczyk AnettaRadommazowieckienie
197Stankiewicz AnetaRadommazowieckienie
198Kozera JoannaRadommazowieckienie
199Jóźwik IwonaRadommazowieckienie
200Jasińska BeataRadommazowieckienie
201Kornacka MarzenaRadommazowieckienie
202Gadaszewski TomaszRadommazowieckienie
203Mazur MariolaRadommazowieckienie
204Szafranowicz SylwiaRadommazowieckienie
205Jaroszek ArturRadommazowieckienie
206Czerwiec JacekRadommazowieckienie
207Wołoszuk DariuszGorajlubelskiepiątek-niedziela
208Kilar MariuszRadommazowieckienie
209Błoński Piotr Radom mazowieckienie
210Adamska-Mundzia AdriannaSmardzewicełódzkiepiątek-niedziela
211Marzęda TomaszZwoleńmazowieckiepiątek-niedziela
212Morgunowicz MarzenaPiasecznomazowieckienie
213Malinowska ElżbietaPiasecznomazowieckienie
214Bogdańska ElizaRadommazowieckienie
215Boryczka JustynaRadommazowieckienie
216Soból DorotaRadommazowieckienie
217Sikorska TeresaRadommazowieckienie
218Płaskocińska SylwiaRadommazowieckienie
219Kozłowska KatarzynaSochaczewmazowieckiepiątek-niedziela
220Dobrzyńska JolantaSochaczewmazowieckiepiątek-niedziela
221Szymkiewicz Magdalena Radommazowieckienie
222Wieczorek MagdalenaGrójecmazowieckienie
223Barszcz AnnaRadommazowieckienie
224Szydzik PrzemysławWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
225Nasiadka AnnaWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
226Nogowski AdamGóra Puławskalubelskiepiątek-niedziela
227Zakrzewska AgnieszkaJózefówmazowieckieczwartek-niedziela
228Palka AnetaKatowiceśląskiepiątek-niedziela
229Schulz-Tkacz HalinaGościnozachodniopomorskieczwartek-niedziela
230Koza JoannaWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
231Baturo SławomirTucholakujawsko pomorskieczwartek-niedziela
232Golczyk JolantaTomaszów Mazowieckiłódzkiepiątek-niedziela
233Sieczak AgnieszkaWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
234Strupiechowska DorotaWarszawamazowieckiepiątek-niedziela
235Chrzanowska AnnaRadommazowieckienie
236Bareja MirosławMińsk Mazowieckimazowieckiepiątek-niedziela
237Musiał KrzysztofRadommazowieckienie
238Masełek RyszardRadommazowieckienie
239Rogoża MałgorzataKołobrzegzachodniopomorskieczwartek-niedziela
240Kamińska EwaKołobrzegzachodniopomorskieczwartek-niedziela
241Gniadek AgnieszkaJastrząbmazowieckienie
242Błaszczyk MarcinRadommazowieckienie
243Urbańska-Stanios EwelinaRadommazowieckienie
244Siczek EdytaRadommazowieckienie
245Stokowska AnnaWarszawamazowieckienie
246Mosiołek AnetaRadommazowieckienie
247Cichoń DariuszMrągowowarmińsko mazurskiepiątek-niedziela
248Górska MarzenaRadommazowieckienie
249Solowska MałgorzataGdańskpomorskiepiątek-niedziela
250Sitek RemigiuszRadommazowieckienie
251Nowak SergiuszRadommazowieckienie
252Kamińska IzabelaMaliszówmazowieckienie


Partnerzy Strategiczni
MICROSOFT

Partnerzy
INTEL
MAC EDUKACJA
LEARNETIC
TROBOT
LIBRUS
MD SOLUTIONS
GRAMASTER
VISION DISTRIBUTION
AGRAF
PLANET
DIDAKTA
KATALYST EDUCATION
IMPAKT
KATALYST ENGINEERING
VCLOUDPOINT
MISTRZOWIE KODOWANIA
MIGRA
SAMSUNG
OEIIZK
TP-LINK
MENTOR
APKI.ORG
MULTIMEDIA W SZKOLE
WACOM
APC
VISION DISTRIBUTION
SCOTTIE
ENGENIUS
ASUSTOR
REVAS
SYSTHERM
CANON
SUPERBELFRZY
TECHNET
NETICTECH
CBSG Polska
PRODATA
HELION
BE CREO